Firma MM-Zarządcy oferuje zarządzanie nieruchomościami w ramach wspólnoty mieszkaniowej oraz wspólnot domków letniskowych w województwie pomorskim. Zarządzanie nieruchomościami jest zajęciem czasochłonnym, dlatego też nie każdy jest w  stanie poświęcić  temu zbyt wiele uwagi. Dodatkowo wymaga wiedzy z wielu dziedzin mi.in.: budownictwa, księgowości, ekonomii, administracji czy prawa. Jesteśmy licencjonowanymi zarządcami, świadczącymi kompleksowe usługi świadczenia opieki nad nieruchomościami. Bez względu na rodzaj wspólnoty jej członkowie lub specjalnie powołany do tego zarząd są odpowiedzialni za zarządzanie, utrzymywanie i eksploatację obiektów należących do wspólnoty. Aby ułatwić sobie życie i zyskać pewność, że zadane prace nie zostaną pominięte lub zaniedbane na szkodę wspólnoty warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Oddając opiekę nad wspólnotą w nasze ręce nasi kliencie pozostawiają nam czynności związane z zarzadzaniem i administrowaniem nieruchomości, jednocześnie nie tracąc kontroli nad budynkiem i sprawami bieżącymi oraz mają pełny dostęp do dokumentacji.

Zarządzanie nieruchomościami w województwie pomorskim to nasza specjalność, dlatego wiemy, że podstawowym celem wspólnoty mieszkaniowej jest przede wszystkim sprawne, funkcjonalne oraz bezpieczne uzytkowanie budynków do niej należących. W tym przypadku naszym zadaniem jest całkowita koncentracja na prawidłowym utrzymywaniu budynków oraz nadzorowaniu prac firm zewnętrznych świadczących zlecone przez nas usługi w ramach naszej umowy ze wspólnotą. Dodatkowe czynności prowadzimy w momencie, jeśli wspólnota ma możliwość czerpania zysku w postaci wynajmu powierzchni reklamowych lub lokali usługowych.

Gwarantujemy kompleksowe i sprawdzone usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami, indywidualne podejście do klienta, wysoki standard świadczonych usług i wybór najbardziej optymalnej formy eksploatacji budynku.

Zarządzanie i administracja dla wspólnoty obejmuje takie usługi, jak: